Nacházíte se na internetových stránkách http://www.televizekolin.org/ (dále jen „Stránky“).

Při tvorbě a správě těchto Stránek byla zohledněna přístupnost obsahu i funkčnost webu tak, aby splňovala zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web , WCAG 1.0 a Pravidel tvorby přístupného webu pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Na Stránkách je použit značkovací jazyk HTML 4.01 Transitional, pro popis vzhledu pak kaskádové styly CSS. Textový obsah stránek lze zobrazit i s vypnutými kaskádovými styly. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma. Všechny hypertextové odkazy jsou v textu vyznačeny modrým písmem.

Informace o jiných formátech

 • PDF – dokumenty v tiskové podobě, k prohlížení slouží volně stažitelný program Adobe Reader 
 • DOC – dokument produktů společnosti Microsoft, volně ke stažení jsou jejich prohlížeče např. Word Viewer (DOC) 

Výjimky

Fotogalerie na těchto stránkách používají technologii JavaScript pro efekt zvětšení obrázků. Není-li JavaScript dostupný, obrázky se načtou bez efektu – jako běžný odkaz na jinou stránku.

Odkazy, vedoucí na stránky mimo tento web, mohou být otevírané do nového okna prohlížeče. Jsou vyznačeny ikonou „external-link“ >>> nebo . Není-li toto ze strany uživatele podporováno, jsou otevřeny ve stejném okně.

Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače

 • Prohlížeče Google Chrome; Mozilla Firefox, Opera, Safari,Microsoft Internet Exproler 6.x a vyšší anebo Microsoft Edge
 • povolený SSL protokol, Java Scripty a cookies
 • operační systém Windows. Další operační systémy jako Linux nebo MacOS jsou podporovány
 • procesor Pentium 400 MHz a rychlejší
 • 128 MB operační paměti
 • rozlišení monitoru 1024 x 768
 • připojení k Internetu 64 kB/s

Podmínky používání

 1. Služby poskytované těmito Stránkami jsou veřejně přístupné. Používání Stránek je podmíněno souhlasem s těmito Podmínkami. Návštěvník Stránek vyjadřuje souhlas s těmito Podmínkami jejich používáním.
 2. Bez souhlasu Vlastníka není dovoleno používat tyto Stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany Vlastníka.
 3. Návštěvník se zavazuje, že při používání těchto stránek se bude řídit platnými právními předpisy České republiky, bude vždy jednat v souladu s těmito předpisy, dobrými mravy a těmito Podmínkami.
 4. Návštěvník bere na vědomí a souhlasí s tím, že může dojít k částečné či úplné nefunkčnosti Stránek. Dále může dojít také ke změně či zrušení poskytovaného obsahu nebo služeb. Uvedené skutečnosti nezakládají návštěvníkovi Stránek nárok na náhradu škody.
 5. Tyto Stránky obsahují odkazy na internetové servery a stránky třetích stran. V těchto případech Vlastník neodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

Kontakt na správce webu:

Jakub Mazuch
Televize Kolín
Bezručova 980 (areál ZŠ Bezručova)
280 02 Kolín II
e-mail: webmaster@televizekolin.org