Další odkazy

Kmochův Kolín

Festival dechové hudby má v Kolíně mnohaletou tradici. Každoročně se do ‚Kmochova města‘ sjíždí plno dechových orchestrů nejen z různých koutů ČR, ale i ze světa!

Kolín.cz

Neoficiální portál města Kolína se zabývá aktuálními informacemi z kolínského regionu. Majitelem webu jsou společnosti CLEVER Soft s.r.o. & DATAK s.r.o.

Kino 99

Centrum filmové kultury a kinematografie v Kolíně.

Městské informační centrum Kolín

Informace o společenských akcích a událostech; předprodej vstupenek (sítě Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream) na vybrané místní kulturní akce.

MSD Kolín

Městský společenský dům v Kolíně patří mezi hlavní centra zábavy, ale i ponaučení. Na jaře zde můžeme navštívit rozmanité výstavy, v létě pak koncerty různých žánrů! Podzimní měsíce pak MSD patří tanečním kurzům, načež navazuje rozsáhlá plesová sezona v zimě.

Divadlo Kolín

„To nejzajímavější ze současného českého divadla, a to v co možná nejširší žánrové skladbě. Od roku 1993, kdy začala fungovat stagiona, vystupovaly před kolínským publikem desítky českých divadel a interpretů v hrách klasických, postmoderních, alternativních i studiových, v činohře, opeře, muzikálu, baletu nebo černém divadle.“ &copy Divadlo Kolín

Regionální muzeum

Regionální muzeum v Kolíně je kulturní institucí s více než stoletou tradicí, která shromažďuje, uchovává a vystavuje početný fond sbírkových předmětů z oblasti archeologie, historie, dějin umění, národopisu a přírodních věd. V těchto oborech zároveň poskytuje expertní činnost. Muzejní expozice se nacházejí ve třech historicky cenných objektech v areálu chrámu sv. Bartoloměje v Brandlově ulici. V muzeu se každoročně koná také řada tématicky zaměřených krátkodobých výstav, přednášek a dalších doprovodných programů.

Vodní svět Kolín

Bohaté možnosti sportovního vyžití, zábavy, relaxace a služeb, zkrátka pro každého něco – to je Vodní svět Kolín.

Vodárna Kolín

Vodárna svému účelu sloužila do r. 1977 a od té doby byla ponechána svému osudu. V roce 2015 však byla dokončena rekonstrukce a byla otevřena. Kolínská rozhledna slouží nejen jako rozhledna, ale i jako místo scházení lidí, přátel, sousedů.

Zpravodaj města Kolína

Měsíční periodikum Městského úřadu Kolín, které je zdarma distribuováno do poštovních schránek v Kolíně.

Kolínský pres

Internetové stránky kolínského tištěného týdeníku.

Kolínský deník

Internetové stránky tištěného deníku společnosti Vltava – Labe – Press z regionu Kolín.

Průběžně.cz

Zpravodajský portál zaměřený na regiony okresních a krajských měst ČR.

Svoboda.info

Internetové zpravodajství Kutnohorska z rozšířenou redakcí v Kolíně.