Kmochův Kolín je tradiční festival dechové hudby. Televize Kolín každoročně pořádá video reportáže a rozhlasové přenosy přímo z místa dění.

Tvorba – KmochacTV

kmochactv

OFICIÁLNÍ WEB KMOCHOVA KOLÍNA
Oficiální webové stránky mezinárodního festivalu Kmochův Kolín: Nejvýznamnější kulturní událost v regionu zaručuje návštěvníkům tři dny naplněné špičkovou hudbou, a to ne jen dechovou, rozmanitým doprovodným programem pro celou rodinu, výborným jídlem a pitím, zkrátka skvělou zábavou v příjemné festivalové atmosféře.
KMOCHŮV KOLÍN - ROZCESTNÍK
Webová stránka Televize Kolín, kde můžete naleznout rozcestník na weby, kde jsou přehledně umístěny a publikovány archivní reportáže a rozhovory z Kmochova Kolína.

Nejnovější příspěvky z Kmochova Kolína

Kmochův Kolín 2023-souhrnná reportáž z festivalu

Žádný komentář

Kmochův Kolín 2023-neděle

Žádný komentář

Kmochův Kolín 2023 sobota

Žádný komentář

Kmochův Kolín 2023-páteční program

Žádný komentář

Kmochův Kolín zrušen potřetí za svou historii

Kmochův Kolín je nedílnou součástí každého června v našem městě. O to víc je zvláštní na něm v tuto chvíli nebýt. Spolu s námi se alespoň můžete podívat na pokládání květin na hrob Františka Kmocha, které se pro letošek zachovalo. Ale nezoufejme, není to poprvé, co se Kmochův Kolín nekonal. V reportáži se dozvíte, proč […]

Žádný komentář

Nedělní program

Žádný komentář

Odpolední program v sobotu

Žádný komentář

Sobotní dopoledne

Žádný komentář

Páteční program

Žádný komentář

Souhrn 55. Kmochova Kolína

Zpětné ohlédnutí se za celým Kmochovým Kolínem – co kde bylo, jaké jsou ohlasy a kolik to stálo říká mj. v rozhovoru místostarosta Michael Kašpar. HodnoceníKvalita reportážeHodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)Posílám

Žádný komentář